Blog
Felieton z oblężonego państwa
BartekEM
1 obserwujący 129 notek 65323 odsłony
BartekEM, 26 maja 2017 r.

Ratujcie Mamy!

60 2 1 A A A

Mówi się, że w życiu pewna jest tylko śmierć i podatki. To nie do końca prawda, bo pewne jest również to, że każdy ma lub miał swoją własną osobistą Mamę! Dzisiejsza notka z okazji święta Mam i w ich obronie dedykowana jest tym, którzy próbują nam Mamy obrzydzić. Ratujmy więc maminy etos i maminą rolę - bądźmy dzisiaj mamusinymi synkami i córeczkami!

Jakie są Mamy każdy wie - po pierwsze to kobiety. Nie dajmy sobie wmówić, że Mamy występują pod postacią męską. Nie. Mamy dlatego są Mamami, że są kobietami, które dają nam miłość i uczucie, którego od nikogo innego nie dostajemy. Przytul się do Mamy, kup jej kwiaty i odpuść jej gorsze dni.

Po drugie Mamy nas kochają i o nas dbają bez względu na okoliczności. Nawet kiedy cały świat wydaje się walić im na głowę, ich miłość do nas jest większa niż wszystkie wieszaki, czarne parasole i pomarszczone gęby starych, stytych profesorek i psycholożek. Mamy walczą o nas jak lwice, często przeciwko ojcom - których zgodnie z przysłowiem można mieć wielu. Nie odpuszczają i nie opuszczają. Stawiają nas ponad wygodne życie. Powiedz Mamie miłe słowo i podziękuj za dar życia.

Po trzecie Mamy są z nas dumne bez względu na okoliczności. Nawet gdy wydaje się nam, że zrobiliśmy tyle złego, że nikt racjonalny nie mógłby nas obronić. Mamy takie po prostu są i kropka...
 Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A moze od Arabskiego :)
  • Czytam tylko nagłowki i pierwsze zdanie notek Pana Trolla. Ale nawet w tych kilku zdaniach...
  • Nie dziwne ze Ochojska gada takie banialuki skoro to dla niej dobry biznes. Od lat zarabia na...

Tagi

Tematy w dziale Społeczeństwo